Co nabízíme

Nabízíme profesionální a odbornou montáž a kompletaci jakéhokoliv nábytku a nábytkových sestav v domácnostech, nemocnicích, na úřadech, v domovech pro seniory, kancelářích, obchodech, čerpacích stanicích a dalších. Působíme na území celé ČR i v zahraničí.

Mimo klasického nábytku, montujeme i kuchyňské linky včetně výřezů na dřezy, spotřebiče a baterie.

Zajistíme instalaci nábytkových dílů a v případě potřeby, provedeme i odbornou úpravu nábytku a instalaci jiného vybavení domácnosti.

Naši montéři mají dlouholetou zkušenost v oboru. Při montáži pracujeme rychle a přitom se chováme šetrně ke stávajícímu nábytku a vybavovanému interiéru. Posádka našeho vozu (dodávka - RENAULT) je vybavena kvalitním a moderním nářadím (BOSCH, Dewalt, Festool), aby bylo možné provádět montážní služby bezpečně a bezchybně. Ještě před započetím práce, určíme konečnou cenu montáže nábytku. Tato částka se pak už dále neupravuje. Můžete si být proto jisti, že nebudeme montování protahovat a snažit se práci zdržovat. Čas montáže se určuje vždy po dohodě tak, abychom se maximálně přizpůsobili Vašim požadavkům a možnostem.